Zrobione w WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

e-mail: naszeogrody.pl@gmail.com

tel. +48 517 775 119

Ul. Dmowskiego 33/3

60-222 Poznań

 

 

 

 

 

 

naszeogrody.pl@gmail.com

 tel. +48 517 775 119   

Stowarzyszenie Ogrodowe - Miszkowice 
nad jeziorem Bukówka

Lokalizacja

Wybierz działkę i spełnij marzenia!

Marzysz o domku letniskowym nad jeziorem w górach? To właśnie w Miszkowicach nad jeziorem Bukówka położonym u stóp Sudetów, znajdziesz oazę spokoju i piękno natury. Miejsce zachwyca przyrodą, czystym powietrzem, przepięknymi lasami i łąkami na których możesz obserwować dzikie zwierzęta a także wypasające się owce. Znajdująca się zaledwie trzy kilometry od Lubawki „Bukówka” to wodny raj, który otacza ponad 300 kilometrów szlaków pieszych i rowerowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimowe szaleństwa

Jednocześnie to idealne miejsce dla wszystkich spragnionych atrakcji turystycznych i sportów zimowych oraz letnich. Stąd zaledwie kilkanaście minut na stoki górskie, gdzie nie brakuje miłośników białego szaleństwa. Około 20 kilometrów od jeziora na przełęczy Okraj w czeskiej miejscowości Mała Upa, można korzystać ze sportów zimowych. W pobliżu znajdują się ośrodki narciarskie, cieszące się popularnością: Pec pod Snezkou, Spindlerowy Młyn, Zaclerz, Cerna Hora, Suche Skaly i Jańskie Łaźnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcje wodne

Posiadając działkę nad jeziorem wśród pięknej górskiej panoramy, możesz korzystać z atrakcji wodnych zbiornika Bukówka. To letni raj dla pasjonatów sportów wodnych i miłośników kąpieli. Bliskość sprzyjających prądów powietrznych i gór sprawia, że Bukówka przyciąga spragnionych adrenaliny amatorów kitesurfingu lub windsurfingu. To także jedno z nielicznych miejsc w regionie, gdzie można doznać niezapomnianych podniebnych przeżyć dając się ponieść pasji paralotniarstwa i motolotniarstwa. Latem i zimą nad jeziorem można spotkać wędkarzy, których wytrwałość jest nagradzana wyłowieniem okonia, dorodnego szczupaka czy pstrąga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turystyczne atrakcje

Położenie działek to idealne miejsce nie tylko dla osób ceniących ciszę i piękno natury, ale także pragnących poznać atrakcje turystyczne okolicy. Region Dolnego Śląska obfituje w liczne wartościowe miejsca, do których warto wybrać się na jednodniowe wycieczki.

Do najciekawszych miejsc należą:

  • Zamek Książ – znajdujący się w granicach Wałbrzycha na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego

  • Barokowe Opactwo Cysterskie w Krzeszowie, stanowi światowy obiekt zabytkowy klasy „0” uznany w 2004 roku za pomnik historii

  • Sztolnie po kopalni rud uranu w Kowarach

  • Zespoły drewnianych domów tkaczy śląskich: tzw. „Dwunastu Apostołów” i „Siedmiu Braci” z Chełmska Śląskiego

  • Średniowieczne ruiny zamków w Bolkowie i w Świnach

  • Całoroczne atrakcje turystyczne w Karpaczu

  • Miasteczko Western City w Ścięgnach k/Karpacza

  • Stadnina koni w niedalekiej Łomnicy

 

Galeria


Dokumenty do pobrania

Podział działek

Statut 

Stowarzyszenia Działkowców

Regulamin

Stowarzyszenia Działkowców

Oferta nabycia

umowy dzierżawy